PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343292}

Dwa światy

10 Items or Less
6,7 4 815
ocen
6,7 10 1 4815
Dwa światy
powrót do forum filmu Dwa światy

5/10

ocenił(a) film na 5

Mi sie ten film wydal naprawde lekko dziwny , jak dla mnie nudny niestety mi sie nie spodobal no zdaza sie , Taki krotkawy tez i wogole sam motyw jak dla mnie dziwny

ocenił(a) film na 7
tabaluga191919

a mnie właśnie zaintrygował :)

ocenił(a) film na 8
GreenButton

Mnie również. Film jest piękny w swojej prostocie. Dla mnie to bardzo optymistyczna wersja "między słowami''. Tak mi się skojarzyło. Oba filmy bardzo cenię.

ocenił(a) film na 9
Magda_fru

świetne porównanie :) też podobnie odbieram ten film, jako opowieść o spotkaniu dwóch zagubionych osób.

ocenił(a) film na 4
tabaluga191919

Film był nudny. Moralizujący. Niczego przede mną nie odkrył. Po zastanowieniu... więcej mam w sobie miłości do życia niż oboje bohaterowie razem wzięci. Może to dlatego?

użytkownik usunięty
Sony_West

Aha - czyli tylko ktoś "niedopieszczony" emocjonalnie przez miłość będzie zachwycał się tym filmem?? Mimo wszystko Ci nie zazdroszczę...

Film ciepły, pozytywny, bardzo ludzki. Nie zabrakło i gorzkich elementów, ale takie jest życie. Świetna Paz Vega (chodzi mi szczególnie o akcje w markecie, ale nie tylko) i jak zwykle dobry Freeman. Dla mnie istną perełką są tu epizody - z JonaHillem na początku, z "Sheldonem" no i króciutka scenka z Dannym DeVito i Rheą Pearlman. Ten film jest niezłym poprawiaczem nastroju:) Ponadto dla zainteresowanych - nie zapomnijcie obejrzeć scenek na napisach końcowych, bo również są fajne.

Ave!

ocenił(a) film na 4

Ale ja moja wypowiedź odnoszę tylko do siebie. Film jest specyficzny, więc wiele osób uzna go za intrygujący.

użytkownik usunięty
Sony_West

Ok w porządku.
Zdaję sobie sprawę, że film może sprawiać wrażenie nudnego i tak też mogą niektórzy go odebrać. Ale trochę nie fajnie "zabrzmiała" Twoja wypowiedź i stąd mój komentarz.

ocenił(a) film na 3
tabaluga191919

Obejrzałem go tylko ze względu na Morgana Freemana i muszę stwierdzić - rola doskonała w beznadziejnym filmie.

ocenił(a) film na 7
tabaluga191919

Dosyć statyczny ten film, przez co może się nie podobać, ale lekki i przyjemny :) w sam raz na leniwe popołudnie/wieczór

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones