PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 970
ocen
7,5 10 1 147970
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Dałam mu 5, ale... no właśnie. Film niezły, ubóstwiam Cage'a, ale parę rzeczy mi nie pasowało.
Kto, widząc przed sobą ciężarówkę z drewnem zajeżdżającą drogę, nie będzie się starał jej ominąć? Miała przecież po prawej las - chyba lepiej walnąć w drzewo (ale nawet to niekoniecznie), niż w ciężarówkę?!
Po drugie, ciekawe co się stało Maggie. Co to za śmiertelna rana, która pozwala jej jeszcze sobie pogadać z Sethem? I wcale nie wyglądała, jakby cierpiąca była.
W ogóle to zakończenie melodramatyczne takie. Tak, wiem, ze to melodramat, ale mogli go zrobić mniej... schematycznym. O ileż byłoby lepiej, gdyby nie było im dane porozmawiać.
Za cały film daje 8, ale za ostatnie 15 minut 3.
Plusy: świetna ścieżka dźwiękowa, szczególnie ta modlitwa w tle, no i ma jakieś przesłanie.
Ale myślałam, że będzie lepiej...

ocenił(a) film na 3
haynee

Musieli ją zabić - inaczej film byłby przecież bez sensu, no bo co to za melodramat z happy endem ?!

Pytanie: Kto normalny jeździ na rowerze z zamkniętymi oczami ?!
Bohaterki melodramatów skazane na śmierć przez scenarzystę któremu zabrakło inwencji...

Askortt

Jeśli ktoś oburza się dlatego, że Meg jechała na rowerze z zamkniętymi oczami, to musi być strasznie przyziemnym człowiekiem. Widocznie nie zdarzyło wam się marzyć. Lub jesteście takimi uporządkowanymi ludźmi, którzy mają wszystko poukładane - czy to koszulki, czy marzenia.

Meg musiała umrzeć nie dlatego, że zabrakło inwencji. Musiała umrzeć, bo ten film opowiada o wartości miłości - wartości tak wielkiej, że warto dla niej poświęcić życie.

Natomiast zwolennicy niczym niezmąconego realizmu powinni chyba przerzucić się na filmy dokumentalne, miast szargać sobie nerwy, oglądając filmy z nutą magii.

Miłego.

ocenił(a) film na 8
Cameron_2

sorry, jestes cameron tepy/a. film ok ale scena smierci slaba. na twarzy zadnego zadrapania tylko jakis brud czy cos i umiera nie wiedziec czemu. lepiej jakby potracila ja jakas osobowka przy zlym wyprzedzaniu lub cos w tym styul. mnie zastanawia skad Cage mial pieniadze zeby kupic gruszki i jak ten murzyn go odwiedzil w chacie to u kogo byl? ;D duzo niedomowien ale ogolnie mi sie podobal. dobry film na pogode jaka aktualnie mamy

staszek_peszko

Mnie natomiast czasami zastanawiają staszki_peszki i inne twory, które potrafią ze śmiertelną powagą wynajdywać takie głupoty. Skąd miał na gruszki? Pewnie to spisek.

Wybaczcie, ale jeśli to są dla was niedomówienia, to z łatwością znajdę także i inne! Bohaterowie ani nie jedzą zbyt wiele, ani nie wydalają! Poza tym wcale się nie czeszą, a mają superfryzury! I to na dodatek w przytłaczającej większości filmów!
CZARY!

Betony -_-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones