PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 970
ocen
7,5 10 1 147970
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Żenujące widowisko ...

użytkownik usunięty

kolejne amerykańskie zbeszczeszczenie sztuki filmowej

ocenił(a) film na 10

a potrafisz uzasadnic swoje stanowisko? zdanie bez uzasadnienia nic nie jest warte. zasmiecasz tylko forum. gratuluje pomyslu

Jeżeli twoje zdanie na temat tego Pięknego filmu jest takie, a nie inne z przykrością mósze stwierdzić,że jesteś człowiekiem mało uczuciowym.
To co pokazał ten film jest w pełni odzwierciedleniem Takich osób jak Ty.
Meggi jesteś najlepsza.

ocenił(a) film na 10

zanujacy to jestes ty kloss , ten film jest moim kulktowym filmem z meg , i ten soundtrack ... masakra film jest taki zajebisty ze jak ogldnolem go to niedosc ze mi sie lezka zakrecila to jeszcze zaczolem inaczej patrzyc na milosc , nieznam slow ktore moglyby okresic jaki ten film jest zajebisty , wszysktim moim kumplom sie podobalo nawt tym najtwardzym Meg RuleZzZzZzZzZ

Ogryz

a czy któreś z was ogryz, bliźniak itd. widziało oryginał wendersa? to jest uzasadnienie tego postu.

ocenił(a) film na 1
bruno_braun

Za trudno było plebsowi się tego domyślić, bo nawet o istnieniu czegoś takiego nie miał pojęcia.

ocenił(a) film na 6
Salt_The_Fries

fabuła troszkę momentami była robiona chyba na siłę, według mnie gra Cage'a na słabym poziomie natomiast Meg Ryan zagrała fenomenalnie, troszkę zakończenie filmu mi się nie spodobało, mnie osobiście uśpiło wręcz.

ocenił(a) film na 9
lolek2417

dokładnie. zakończenie wydawało się trochę jakby wymuszone, tylko żeby to udramatyzować. ale i tak robi wrażenie:)

ocenił(a) film na 4
aniuuu1994

scena kiedy meg lezy z ubrudzona twarzą i umiera była troche żenująca

ocenił(a) film na 9
adamno788

Ja z reguły nie lubię romansideł ale ten film przypadł mi do gustu i jest moim ulubionym :)
Wiem że ogólnie nie powala ale sam wątek anioła i zwykłej kobiety jest bardzo fajny, plus uwielbiam Nicolasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones