PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 934
oceny
7,5 10 1 147934
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Film banalny

ocenił(a) film na 6

Film bardzo banalny i powierzchowny, historia wydawać by się mogła ciekawą ale niestety wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Co prawda aktorów mamy tutaj bardzo dobrych ale niestety aż trąci od nich banalnością. Od filmu spodziewałem się po recenzjach czegoś więcej a tak dostajemy przeciętny obraz. Mnie osobiście film bardzo się dłużył i obejrzałem go na dwie raty. Niestety rozczarowanie - tylko 6.

ocenił(a) film na 5
Grand23

[SPOILER]
Niestety muszę się zgodzić. Film ma potencjał, ale nie wykorzystali tego tak jak można by było. Szkoda. Najbardziej "dokucza" mi scena w której Maggie jedzie rowerem. Bez trzymanki?- OK, ale z zamkniętymi oczami? Rozumiem symbolikę tej sceny, ale nie przesadzajmy- to nie film akcji. Choć po gatunku "fantasy" można się tego spodziewać, ale nie po fabule tego filmu. Moje max to 5/10

ocenił(a) film na 8
Grand23

Przykro mi, ale Twoja wypowiedź jest równie banalna, bo brakuje w niej konkretów, argumentów. Kabat już coś tam podał, ale to wciąż nie ukonkretnia wypowiedzi. Twoja wypowiedź sprawia wrażenie: chcę, ale nie mogę, bo nie posądzam Cię o dziecinne tworzenie czegoś, co by miało dodać Ci inteligencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones