PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 959
ocen
7,5 10 1 147959
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Na prawdę lubię ten film. Zawsze chwyta mnie za serce.
Może dlatego że lubię gre Nicolasa, albo dlatego że historia opowiedziana w tej produkcji na prawdę mnie porusza. ;D
Szczerze polecam wrażliwym ludziom, bo ci którzy wolą American Pye zanudzą się na śmierć. ^^

ocenił(a) film na 8
Caroline17

A co ma jedno do drugiego to dwa różne gatunki...Melodramat, a komedia...Miasto Aniołów bardzo mi sie podobało aczkolwiek dobrą komedię też lubię, a American "Pie"!! sie do niej zalicza(bynajmniej 3 pierwsze części)...

ocenił(a) film na 7
Caroline17

Oglądłam ten film ale nie do końca mi sie podobał. Ładna historia ale wybacz Caroline17, nieznosze Nicholasa Cage'a. A Meg Ryan też nie jest aż tak świetna aktorka dlatego 6/10 myśle że starczy na ten produkcje.

ocenił(a) film na 9
poison_poison

każdy ma swoje zdanie i gusta, nieprawdaż? Osobiście uważam film za piękny, a Nicholasa lubię. Nie raz jednak spotkałam się z opinią przeciwną więc zdaję sobię sprawę że nie wszystkim się podoba.

A co do American Pye, podałam ten przykład gdyż wg. mnie jest to mało ambitny, wręcz przerażająco beznadziejny film. Ale jak już wspomniałam to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 10
Caroline17

Cage nie trawię totalnie, ale film ubóstwiam. Wzruszający i romantyczny. Popłakałam się na końcu.
Carolina17 - masz rację, od American Pie można się w końcu zrzygać.

ocenił(a) film na 10
nikonamka11

W 100% popieram nikonamkę11.
Jednak jest jeden film który mnie bardziej poruszył. Mianowicie "Nostalgia anioła".

ocenił(a) film na 10
SamanthaMorgan

Właśnie chciałam obejrzeć ten film. Rozumiem, że polecasz?

ocenił(a) film na 10
nikonamka11

Jak najbardziej. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones