PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 970
ocen
7,5 10 1 147970
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Zdrowaś Mario po polsku podczas sceny kiedy Cage skacze z wieżowca xD chyba najlepszy
moment tego naprawdę słabego filmu.

ocenił(a) film na 9
Private_Witt

Ciekawy pomysł, wykonanie niezbyt oryginalne gra całkiem bobra . Gdzieś słyszałam o przypadku ,że pomylili polski z łaciną ( jak dla mnie to niemożliwe , ale różni są ludzie ) ciekawi mnie tylko w jakim to było filmie , może mowa była o tym ? Zaskoczenie duże gdy tu nagle modlitwa po polsku w tle. Cofnęłam do tego momentu chyba 10 razu żeby się upewnić.

ocenił(a) film na 7
ploki_fw

całkiem 'bobra', mówisz ? ;p
ale faktycznie, o co chodziło z tym polskim 'Zdrowaś Maryjo' ?
Myślałam, że to zostało podłożone do naszej wersji, ale w oryginale też tak było, tak?
Strasznie dziwne.

ocenił(a) film na 9
kiki222

W oryginalnej wersji także jest po polsku. Nie lubię Meg Ryan :|

ocenił(a) film na 7
ploki_fw

Mam to samo, nie lubiłam jej. Ani wyglądem nie powala, ani nic. Ale po tym filmie i po 'In the land of women' zmieniłam jej ocenę z 4 chyba na 7. Bo w sumie jest sympatyczna. :)

ocenił(a) film na 9
kiki222

Trochę odstrasza mnie teraz jej dzisiejszy wygląd :(

ocenił(a) film na 7
ploki_fw

Polskie "Zdrowaś Maryjo" wzięło się stąd, że ten utwór który leciał w tym samym czasie, to "Angelus" Wojciecha Kilara. To nie jest żadna pomyłka ;)

ocenił(a) film na 9
patryk2808

Chodziło mi o to , że może t ten film ale nie byłam pewna :P . Poczułam się głupio :(

ocenił(a) film na 8
patryk2808

...dość dziwne,skąd Seth znał polski? :-D ok,żartuję....jak rany koguta,właśnie teraz to słyszę w filmie i fakt że wypiłam kieliszek orzechówki nie powinien mnie zmylić....a może to znów kawał o polakach...?

ocenił(a) film na 8
Tamilina

Mnie film bardzo się spodobał, miał swój klimat.
Moment ze Zdrowaś Maryjo po polsku mnie również bardzo zaskoczył!!

ocenił(a) film na 8
Private_Witt

a ja uważam ze cały film jest bardzo dobry, polecam goraco

Private_Witt

Może chodziło o to, że nasz język brzmi egzotycznie dla amerykanów ;P

ocenił(a) film na 7
szklaneskrzydla

Albo o to,że Polska to kraj katolicki. Dzisiaj może to się zaciera,ale w latach 90...

ocenił(a) film na 7
Private_Witt

To bardzo dobrze wyszło. Bardzo słaby film i 7 ? Dojrzałeś do niego czy co ?

RAC_79

Hehe, rzeczywiście coś tu się nie zgadza. Na więcej niż 6 nie zasługuję chyba, zaraz to poprawię:)

ocenił(a) film na 7
Private_Witt

Polemizowałbym czy nie zasługuje na więcej niż 6,ale już mi się nie chce po późno jest.

Pozdrawiam :)

RAC_79

Racja, czas na Zdrowaś Maryjo, po polsku rzecz jasna ! ;)

ocenił(a) film na 6
Private_Witt


Wykonanie, chóralne, tego różańca jest dosyć niesamowite. Jest chyba kwintesencją tej wspaniałej modlitwy, a w zasadzie rodzaju transcendentalnej medytacji połączonej z modlitwą. Prawdziwie żywy kontakt z osobami boskimi. Może akurat nie wszyscy odmawiają różaniec, więc dla nich może być to egzotyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones