PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 970
ocen
7,5 10 1 147970
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

każdy jak najbardziej ma prawo do swojej własnej opinii.. rzeczywiscie film z powierzchownego punktu widzenia moze robic wrazenie dosc pospolitego, wezmy na przyklad opis, ktory znajduje sie na odwrocie pudełka, dosc banalny.... dla mnie przekaz jaki niesie "miasto aniolow" jest gleboki i smuci mnie fakt, iż niektorzy sposrod nas-ludzikow nie potrafia dostrzec prawd i madrosci odnoszacych sie do naszego zycia, pomimo, ze podane sa one niczym na tacy. zatrzymajmy sie czasami, wyrwijmy z biegu, przysiadzmy na lawce, rozejrzyjmy dookola, obserwujmy i chlonmy co dobre.. poczujmy otaczajacy nas swiat i ludzi, uchwycmy moment chociazby na moment...
ten film nie jest tak bardzo do ogladania co do słuchania...
sluchanie trudna sztuka :) ale do opanowania :)))

serdecznie pozdrawiam,
i życze... czego sobie chcesz odbiorco :/
m

ocenił(a) film na 4
magda_83r

Być może historia miłośna dla niektorych widzów to po prostu za mało żeby uznac film za dobry. Szczególnie historia tak banalna i przetragizowana. Ładna oprawa, miło się ogląda, ale to wszystko. Głęboki przekaz? Prawdy? Mądrości odnoszące się do naszego życia? Prosze, mój kapeć jest głębszy. I nie jest to kwestia powierzchownego spojrzenia, naprawde.

ocenił(a) film na 1
magda_83r

I ty miałaś 26 lat jak to napisałaś? A teraz 29? Błagam, obejrzyj Niebo nad Berlinem a potem spróbuj się jakoś odnieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones