PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8093}

Niebo nad Berlinem

Der Himmel über Berlin
7,9 13 413
ocen
7,9 10 1 13413
7,7 19
ocen krytyków
Niebo nad Berlinem
powrót do forum filmu Niebo nad Berlinem

...że tak ważnego filmu obsypanego tyloma nagrodami, nakręconego przez jednego z
najlepszych współczesnych reżyserów, nie można kupić w Polsce.

jimmy_two_times

Ale można dostać na torrentach, na torrentach.

Savio_Dan

Nie ściągamy z torrentów, z torrentów !!!

doris1997

Nie widziałem dvd w Polsce, w Polsce. Dystrybutorzy wolą wydawać przesłodzone komedie, komedie.

Savio_Dan

C prawda, to prawda, to prawda. Dobrze że znam niemiecki, niemiecki, więc nie było problemu, problemu. Polecam angielskie napisy, napisy. Może dasz radę, radę.

doris1997

Skoro już widziałaś, widziałaś ten film, to możesz mi odpowiedzieć na jedno pytanie, pytanie. Czy to jest film prowokacyjny, którzy skłania do myślenia, myślenia, czy to jedynie "smutna opowieść"? Opowieść...

Savio_Dan

Powiem Ci szczerze że wszystkie filmy Wendersa, Wendersa mnie prowokują do myślenia. Cóż, z tym nie jest inaczej, inaczej. Nigdy nie oglądaj popkulturowego remake'u "Miasto Aniołów", tylko właśnie Niebo nad Berlinem, Berlinem. A jak szukasz filmów prowokujących to polecam arcydzieło, arcydzieło, ARCYDZIEŁO "Stalker".

doris1997

To dobrze, że Wenders jest godnym polecenia, polecenia. "Miasto aniołów" już widziałem i nie chciało mi się tego oglądać do końca, końca. A Stalkera już widziałem, widziałem. :) Z Tarkowskiego najbardziej wolę Ofiarowanie, wanie.

ocenił(a) film na 9
Savio_Dan

A ja z Tarkowskiego najbardziej Nostalgię.
Niebo nad Berlinem widziałem też po niemiecku; Genialne!

Savio_Dan

Ryryracja, jijia ttam wywyolę chochomiikuj.

jimmy_two_times

Wyszedł u nas na DVD akurat. Na FW nie zawsze widnieje informacja.

ocenił(a) film na 10
neo_angin

Na pewno wyszedł? Ja widziałem tylko niemieckie DVD z angielskimi napisami.

OOO_OOO

Na pewno, bo miałem go z wypożyczalni na DVD.

ocenił(a) film na 10
neo_angin

I były polskie napisy? Chętnie bym kupił, by mieć na półce

OOO_OOO

Oczywiście, że były. Nie jestem pewien czy to nie jest część boxu z paroma filmami Wendersa, bo okładki są jednolite, jak z kolekcji.

ocenił(a) film na 10
neo_angin

Dzięki. Pewnie to jest ten box. Trzeba będzie poszukać

ocenił(a) film na 9
neo_angin

Były bodajże aż cztery boxy z filmami autorskimi Wendersa plus jeden z produkowanymi przez niego.
Szkoda tylko, że części z tych filmów prawdopodobnie już nigdzie nie można dostać. Może kiedyś, pojawią się na allegro, za grube pieniądze...

jimmy_two_times

Mam ten film na dvd, jeśli to Cie nadal interesuje.

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

"Miasto Aniołow" nie dorównuje 'Niebu nad Berlinem"

ocenił(a) film na 9
jimmy_two_times

Wima Wendersa na płytach DVD wydał Monolith w postaci jednego pięciopłytowego (producent) i dwóch boxów cztero płytowych (reżyseria). Znajdował się tam również film Niebo nad Berlinem.

ocenił(a) film na 9
jimmy_two_times

I weź tu nie kradnij.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones